Karta podarunkowa już dostępna!

Karta Podarunkowa na zakupy w Centrum Ogrodniczym Hortorus to doskonały pomysł na prezent dla miłośnika ogrodnictwa.

Idealna jako upominek dla bliskiej osoby z okazji urodzin, imienin czy choćby z okazji Dnia Matki czy Dnia Babci i Dziadka.
Sprawdzi się także jako prezent pod choinkę lub na Mikołajki.

Wygląd Karty Podarunkowej jest bardzo atrakcyjny. Karta z piękną niebieską hortensją, przymocowana do zielonej podkładki z elegancką srebrną kokardą, zapakowana w zieloną perłową kopertę – stanowi gotowy do wręczenia wyjątkowy prezent.

Kilka ważnych informacji:

Kartę można wykorzystać do jednorazowych zakupów. Jest ważna 6 miesięcy od daty zakupu. Można zrealizować ją wyłącznie w sklepie stacjonarnym Hortorus w Warszawie. Nie można jej zrealizować w terminie od 25 grudnia do 28/29 lutego, nawet gdy w tym czasie kończy się ważność Karty, z powody przerwy posezonowej, w której Centrum Ogrodnicze Hortorus jest nieczynne. Z wykorzystaniem Karty można zakupić asortyment roślinny, artykuły ogrodnicze i dekoracyjne, z wyłączeniem usług, takich jak projektowanie ogrodów wraz z ich realizacją czy transport.

Serdecznie zapraszamy do zakupu Kart!

PS. Regulamin korzystania z Karty dostępny w sklepie stacjonarnym oraz na stronie: www.hortorus.pl/regulamin-karta-podarunkowa.

Centrum Ogrodnicze
Hortorus Bartosiewicz Sp. J.

ul. Płochocińska 81
03-044 Warszawa, Białołęka