Kino w trampkach. Naturalnie!

Kino w trampkach. Naturalnie!

Wszystko co zgodne z naturą jest nam bliskie, dlatego postanowiliśmy zaangażować się w 5 edycję festiwalu filmowego dla dzieci i młodzieży Kino w Trampkach, a dokładnie w cykl Kino w Trampkach. Naturalnie!

Jesteśmy rodzinną firma ogrodniczą działającą na rynku blisko 25 lat. Już tyle lat upiększamy otoczenie wokół nas zielenią. Mamy rzeszę zadowolonych klientów, którzy mogą cieszyć się i odpoczywać w swoich pięknych ogrodach, na tarasach czy balkonach. Dbanie o rośliny jest naszą pasją, niezmiennie i stale potrafiącą nas zadziwiać i zachwycać.

Obcowanie z przyrodą podczas festiwalu nigdy wcześniej nie było tak intensywne. Przyroda to radość, emocje, wszystkie kolory świata, a zwłaszcza zielony. Dzikość i domowość, ciekawość i tyle pytań do zadania. To najlepsze wakacje w życiu, poranki i wieczory, światło i mrok. W kinie, dzięki możliwościom kamery filmowej możemy się jej przyjrzeć z bliska, z daleka i w towarzystwie – rodziców, rodzeństwa, przyjaciół. Podczas festiwalu zaprezentowane zostaną filmy, w których przyroda odgrywa ważną rolę, otwiera bohaterów na świat, drugiego człowieka, potrafi zdziałać cuda.

Kino w Trampkach. Naturalnie!

Bo lubimy inicjatywy bliskie naturze…

3 i 4 czerwca w godzinach 11-15 w kinie Luna spotkacie Panią Doktor Kasię. To wyjątkowy lekarz. Dlaczego? Ponieważ potrafi leczyć rośliny!

Jeśli macie problem ze swoimi domowymi lub ogrodowymi roślinkami będziecie mieli idealną szansę na omówienie dolegliwości swoich roślinek z naszą Doktor Kasią.

Pani Doktor wypisze nawet receptę z zaleceniami leczniczymi dla chorującej roślinki.

Gabinet Pani Doktor znajdziecie bez trudu. Szukajcie kącika z mnóstwem zieleni!

Dodatkowo otworzymy małe roślinne laboratorium! Będziecie mieli okazję posiać nasionka aby później prowadzić obserwację kiełkujących roślinek. Dostarczymy Wam materiał do badań – nasionka szybko rosnących roślin. Przynieście ze sobą pojemniczek np. po jogurcie.

Zapraszamy Was serdecznie do wspólnej zabawy i przy okazji filmowych atrakcji, poznawania tajemniczego świata roślin!

Wstęp wolny.

Więcej:

Centrum Ogrodnicze
Hortorus Bartosiewicz Sp. J.

ul. Płochocińska 81
03-044 Warszawa, Białołęka